Програмирање
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Известување

Go down 
АвторПорака
Благојче
Администратор
Благојче


Male
Број на мислења : 144
Age : 34
Местолокација : Прилеп
Registration date : 2008-02-24

Известување Empty
ПишувањеПредмет: Известување   Известување EmptyВто 10 Јун 2008, 21:43

Известување до сите членови:
Поради подобра контрола над форумот, имаме отворено нов форум:
Линк:
Новиот форум за програмирање

Се извинуваме на сите членови поради ова.
Се надевам дека ќе продолжиме да сорабитуваме и на новиот форум.
Сеуште се работи на подобрување на форумот па секоја критика би била добредојдена и разгледана.
Вратете се на почетокот Go down
https://programirajne.macedonianforum.net
 
Известување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Програмирање :: За форумот :: Известување-
Отиди до: