HomeLatest imagesРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 

За форумот

 
ТемиМислења
Последно мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Правила

Правила на форумот.
11Нед 24 Фед 2008, 13:53
Благојче Правила на форумот
Нема нови мислења

Сугестии, забелешки

Овде пишувајте ги сугестиите, забелешките кои ги имате за овој форум и за негово подобрување.
529Вто 03 Фед 2009, 01:28
stru4nak Додавање на уште еден подфорум во програмски јазици или поделба
Нема нови мислења

Новости

Сите новости поврзани со овој форум и со програмирањето.
22Нед 20 Апр 2008, 11:57
fickomkd Додадени нови категории
Нема нови мислења

Известување

Известување до сите членови.
11Вто 10 Јун 2008, 21:43
Благојче Известување
Програмирање Empty
 

Програмски јазици

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Visual Basic

Програмирање во Visual Basic.
1013Пон 30 Мар 2009, 15:10
graditel13 Prasanje?
Нема нови мислења

C, C++

Програмирање во С и С++.
2345Чет 06 Јан 2011, 09:09
Nikola 9 час-низи (arrays)
Нема нови мислења

C#

Програмирање во С#.
11Сре 15 Јун 2011, 21:37
крис C# ucenje
Нема нови мислења

Delphi

Програмирање во Delphi.
14Нед 06 Апр 2008, 23:50
Благојче Reditor2
Нема нови мислења

Python

Програмирање во Python.
00
Нема нови мислења

Pascal

Програмирање во Pascal.
34Саб 24 Мај 2008, 15:44
Ivanalicius Некој број на квадрат...
Нема нови мислења

HTML

HTML програмирање.
1440Пет 30 Ное 2012, 22:00
AngelovskiK kako da koristam makedonski font
Нема нови мислења

Action Script

Action Script програмирање.
00
Нема нови мислења

PHP

PHP програмирање.
22Пет 04 Апр 2008, 01:04
Благојче Основни работи за php
Нема нови мислења

Java

Java програмирање.
56Пон 27 Сеп 2010, 17:16
Java2Days Win a free pass for Java2Days
Нема нови мислења

SQL

SQL програмирање.
00
Програмирање Empty
 

Проекти-натпревари

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Проекти

Презентирајте некои од вашите проекти.
00
Нема нови мислења

Натпревари

Покажете го своето знаење, преку натпреварите.
00
Програмирање Empty
 

offtopic

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

off-topic

Тука постирајте за се она што го нема во погоренвадените форуми, а е поврзано со ИТ.
46303Чет 28 Мај 2009, 13:29
dibek1 pravenje softver za satelitski resiveri
Програмирање Empty
 

Корпа

 
ТемиМислења
Последно мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

Корпа

Сите застарени работи се наоѓаат во корпата.
724Вто 29 Апр 2008, 13:59
Благојче CMD tutorial
Програмирање Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 588 мислења
Постојат b>186 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е Velix
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 19 во Сре 17 Ное 2021, 08:30

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 1 days
Legend : [ Администратори ][ Глобални модератори ][ Модератори на offtopic ][ Модератори на програмски јазици ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен